231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Vízparti részlet

79. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Vízparti részlet

olaj, vászon

33*44 cm

j.b.l.: Pörge Gergely