231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Konyhában

104. Jávorka Sándorné (1913-ban a nagybányai festőiskolában dolgozott)

Konyhában

olaj, vászon

73*52 cm

j.j.l.: Jávorka Sándorné