231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Konyhaablak"

105. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

"Konyhaablak"

olaj, vászon kartonra ragasztva

36*25,5 cm

j.n. ho.: Bruck Lajos hagyatéki cédulák