231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kézimunkázó lányok

106. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

Kézimunkázó lányok

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Péczely A.