231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Ludak a patakban"

91. Edvi - Illés Ödön (Tolmács, 1877 - Budapest, 1945)

"Ludak a patakban"

olaj, vászon

20*28,5 cm

j.b.l.: E. Illés Ö.