231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Delelő csorda

90. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)

Delelő csorda

olaj, vászon

37*68 cm

j.j.l.: Ujváry I.

keret nélkül