231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Régi ház a Lőcse patak mellett", 1918

212. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Régi ház a Lőcse patak mellett", 1918

olaj, fa

15*21,5 cm

j.j.l.: Bosznay 918