231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Utcarészlet, 1931

211. Garzó Bertalan (Ungvár, 1882 - Budapest, 1959)

Utcarészlet, 1931

akvarell, papír

38*33 cm

j.b.l.: Garzó B. 1931