231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kora nyári fények

84. Alberth Ferenc (Budapest, 1883 - Budapest, 1959)

Kora nyári fények

olaj, vászon

50*69,5 cm

j.b.l.: Alberth F.