231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Út a búzamező szélén

83. Hanuszik László (Miskolc, 1888 - ?)

Út a búzamező szélén

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Hanuszik L.