231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Parkrészlet, 1966

82. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

Parkrészlet, 1966

olaj, vászon farostra ragasztva

59*79 cm

j.j.l.: Szegedi Molnár 1966