231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágos patakpart

81. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Virágos patakpart

olaj, karton

23*33,5 cm

j.b.l.: Zorkóczy Gy.