231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Szénarakodók"

193. Bényi László (Rákosliget, 1909 - Budapest, 2004)

"Szénarakodók"

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Bényi László