231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Napfényes falurészlet, 1958

192. Bolba Henrik (Késmárk,1929- )

Napfényes falurészlet, 1958

olaj, vászon

55,5*69 cm

j.b.l.: Bolba 58