231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Szentendrei részlet"

234. Réti Mátyás (Tiszadomb, 1922 - Budapest, 2002)

"Szentendrei részlet"

olaj, farost

50*60 cm

j.j.l.: Réti M.