231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Római utca neonfényben, 1962

233. Prudzik József (Felső Galla Tatabánya, 1926 - )

Római utca neonfényben, 1962

olaj, papír

87,5*48 cm

j.j.l.: Prudzik Róma 1962