271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fedeles kínáló

778. Fedeles kínáló

Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, alján jelzett, erősen mázhibás, sérült, 16*7,3*7,5 cm