271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kínáló tál

766. Kínáló tál

Japán, Arita manufaktúra, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, madaras díszítéssel, alján máz alatti kék jelzettel, kis mázhibákkal, 27*16,5*10 cm