271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Stomfa

790. Stomfa

Stomfa, 18. sz. közepe, ónmázas fajansz, jelezve hátul: H, sérült, mázhibákkal, sérült (máz repedt), m: 27 cm