Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Ligetes táj, 1925

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

235. Benkhard Ágost (Budapest, 1882 - Budapest, 1961)

Ligetes táj, 1925

olaj, vászon

60*70 cm

j.j.l.: Benkhardt Á. Miskolc 1925

Vételi megbízás (PDF)