273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-309]
Amerika
221. tétel
Itáliai festő, 19. sz. eleje
"Veduta dei tempi di Pesto"
222. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt tanulmány
223. tétel
Erhardt Z. jelzéssel
Akt tanulmány, 1900
224. tétel
Markovich jelzéssel
Arab harcos
225. tétel
Kelety Gusztáv
Festőművész
226. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Vízparti házak
227. tétel
Edvi - Illés Aladár
Alföldi táj
228. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Havas hegycsúcsok
229. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Balatoni látkép, 1956
230. tétel
Zorkóczy Gyula
Falusi udvaron
231. tétel
Kerekes József
Pipacsos mező, 1921
232. tétel
Hatvani - Perlusz Gyula
Hegyi lak, 1940
233. tétel
Paplham, Fritz
Hegyvidéki táj
234. tétel
Benkhard Ágost
Ligetes táj, 1925
235. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vízparti táj
236. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Angyali üdvözlet
237. tétel
Kássa Gábor
Sebenicai részlet, 1937
238. tétel
Péczely Antal
Csendes áhitat
239. tétel
Péczely Antal
Enteriőr
240. tétel
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-309]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS