Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Csendes áhitat

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

239. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

Csendes áhitat

olaj, vászon

51*60,5 cm

j.j.l.: Péczely A.

Vételi megbízás (PDF)