Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Balatoni látkép, 1956

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

230. Magyar festő, 19. sz. vége

Balatoni látkép, 1956

olaj, vászon

36*50 cm

j.b.l.: olvashatatlan 1956, sérült

Vételi megbízás (PDF)