Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Falusi udvaron

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

231. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Falusi udvaron

olaj, vászon

75*104 cm

j.b.l.: Zorkóczy Gy.

Vételi megbízás (PDF)