Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Vízparti házak

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

227. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Vízparti házak

olaj, fa

22*27 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő

Vételi megbízás (PDF)