Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Pipacsos mező, 1921

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

232. Kerekes József (Ősi, 1892 - Székesfehérvár, 1938)

Pipacsos mező, 1921

olaj, karton

50*60 cm

j.j.l.: Kerekes J. 1921

Vételi megbízás (PDF)