Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Havas hegycsúcsok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

229. Osztrák festő, 20. sz. eleje

Havas hegycsúcsok

olaj, vászon

20,5*31,5 cm

Vételi megbízás (PDF)