Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Sebenicai részlet, 1937

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

238. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Sebenicai részlet, 1937

akvarell, karton

610*385 mm

j.b.l.: Kássa Gábor 1937 Sebenica

Vételi megbízás (PDF)