Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Kisfiú karszékben, 1898

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

272. Fodorné Herman Wolfin jelzéssel

Kisfiú karszékben, 1898

olaj, fa

43*31 cm

j.b.l.: Fodorné Herman Wolfin 1898

Vételi megbízás (PDF)