Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > "Kecskemét 2 km"

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

280. Ruttka Ferenc ( Vámosgyörk, 1926 -)

"Kecskemét 2 km"

olaj, fa

25*35 cm

j.j.l.: Ruttka

Vételi megbízás (PDF)