Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Csendélet tulipánokkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

269. Gellértné jelzéssel, 20. sz. eleje

Csendélet tulipánokkal

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.l.: Gellértné

Vételi megbízás (PDF)