Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Férfiportré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

261. Magyar festő, 20. sz. közepe

Férfiportré

olaj, vászon

65*50,5 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)