Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Csendélet narancsokkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

256. Hevesi Margit, Ehrenhaftné (működött a 20. sz. első felében)

Csendélet narancsokkal

olaj, karton

60*50 cm

j.j.l.: E. Hevesi

Vételi megbízás (PDF)