Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Parkrészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

243. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Parkrészlet

akvarell, papír

490*615 mm

j.j.l.: Berkes A.

Vételi megbízás (PDF)