Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Hölgy estélyiben

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

242. Magyar festő, 1930 körül

Hölgy estélyiben

olaj, vászon

67*36,5 cm

j.b.l.: ligatúrás monogram

Vételi megbízás (PDF)