Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Vízparti táj alakokkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

278. Magyar festő, 20. sz. második fele

Vízparti táj alakokkal

akvarell, papír

490*630 mm

Vételi megbízás (PDF)