Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Domboldal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

276. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

Domboldal

akvarell, papír

375*490 mm

j.j.l.: Farkasházy

Vételi megbízás (PDF)