Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Juhász

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

249. Vangor jelzéssel, 20. sz. eleje

Juhász

olaj, farost

68*53 cm

j.j.l.: Vangor

Vételi megbízás (PDF)