Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Csendélet körtékkel

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

253. Merényi R. jelzéssel, 20. sz. közepe

Csendélet körtékkel

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Merényi R.

Vételi megbízás (PDF)