Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Egy kis pihenő

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

246. Hagyik István (Kisujszállás, 1891 - ?)

Egy kis pihenő

olaj, vászon

102*78 cm

j.j.l.: Hagyik, sérült

Vételi megbízás (PDF)