Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > A tenger lovai

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

277. Chirico, Giorgio de (Volosz, 1888 - Róma, 1978)

A tenger lovai

színes litográfia, papír

290*440 mm

j.j.l.: a nyomaton: G. de Chirico

Vételi megbízás (PDF)