Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Családi idill

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

251. Prohászka István (Somorja, 1897 - ?)

Családi idill

olaj, vászon

55*70 cm

j.b.l.: Prohászka, sérült

Vételi megbízás (PDF)