Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Patak az erdőben, 1931

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

245. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Patak az erdőben, 1931

olaj, vászon

90*65 cm

j.b.l.: Widder Félix 1931

Vételi megbízás (PDF)