Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Női portré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

274. Német festő, 19. sz. közepe

Női portré

olaj, vászon

44*32,5 cm

j.n. ho. felirat: O. Knille Drf. 1850

Vételi megbízás (PDF)