Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Merengés

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

275. Mányai József (Székesfehérvár, 1875 - ?)

Merengés

olaj, vászon

50*41 cm

j.j.l.: Mányai J.

Vételi megbízás (PDF)