Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Virágcsendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

273. Wegmayer, S. jelzéssel, 20. sz. vége

Virágcsendélet

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: S. Wegmayer

Vételi megbízás (PDF)