Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Anya gyermekével

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

263. Magyar festő, 20. sz. eleje

Anya gyermekével

olaj, vászon

55,5*45 cm

Vételi megbízás (PDF)