240. 19-20. századi festmények és bútorok > Utcarészlet

70. Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 - Budapest, 1956)

Utcarészlet

pasztell, papír

34*42 cm

j.j.l.: Diener Dénes