240. 19-20. századi festmények és bútorok > Sziklás tengerpart, 1962

88. Kokas Ignác (Vál, 1926 - 2009)

Sziklás tengerpart, 1962

akvarell, papír

245*340 mm

j.j.l.: Kokas I. 1962