240. 19-20. századi festmények és bútorok > Emeletes írószekreter

142. Emeletes írószekreter

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, intarziás díszítéssel, faragott oromdísszel, kulcsokkal, sérült

180*72*126 cm